środa, 8 maja 2013

Never give up!!!

Po bardzo długiej nieobecności reaktywuję posty. Czasami w życiu są takie momenty, kiedy człowiek ma dosyć wszystkiego, ma ochotę zapaść się pod ziemię i nie wychodzić. Ale zawsze warto pamiętać - że takie chwile mijają, aby w naszym życiu znów zaświeciło słońce.
Wszem i wobec gorąco postanawiam wyrzucić ze swojego życia wszelkie negatywne mysli i pzrekonania!
To może być ciężka praca nad sobą, ale wiem że warto. Takie mysli i przekonania są jak śmieci. Nie są do niczego potrzebne. a największą stratą czasu jest się w nich zagłębiać i analizować. Dosyć tego! Uśmiechajmy się do siebie nawzajem:)
Pozytywne zdarzenia od rana:
1. Mogłam pojechać dziś do pracy rowerkiem:) świeże powietrze, ciepłe promienie słońca na skórze achhh, nie musiałam tłuc się autobusem miejskim i iść ulicą gdzie jeżdżą same tiry:)
2. Poznałam w pracy bardzo sympatycznego Pana Zbyszka- konserwatora:) ale sympatyczny:)
3. Dziewczyna, która dotąd była opryskliwa okazała się nagle miła i pomocna, może miała złe dni...
A to dopiero początek dnia:) jest 7:59 :P

Zabieram się za jedzenie śniadanka i picie herbatki:) Moja specyfika pracy pozwala mi na mniejszy lub większy luz:)

Słoneczka w duszy życzę każdemu!

Karolajna

2 komentarze:

  1. Oj tak, życie potrafi dać w kość i to bardzo!!, odmiana na lepsze przychodzi w nieoczekiwanym momencie, a potem to już sobie mówisz: tyle przeszłam, przejdę i to, teraz to już pikuś :), jestem silniejsza :). Czasami wracam do przeszłości i mam takie wrażenie, że to nie mój scenariusz życia.... może tak jest lepiej. Rozpamiętując przeszłość siłą rzeczy wtapia się nam ona w przyszłość, więc nie warto wracać do tego co było, czas biegnie , więc i my idźmy do przodu :). hihihih allle się rozpisałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. podoba mi się ta Twoja czcionka :)

    OdpowiedzUsuń